OsztóPontok - Mindfullness és szemlélődés

Helyszín (szöveges)
Zipernowsky Tudományok és Művészetek Háza, Budapest, Bartók Béla út 33, 1114

Szeretettel hívunk benneteket a májusi Osztó-Pontok alkalomra!

Téma: Mindfullness és szemlélődés

Zipernowsky Tudományok és Művészetek Háza lát bennünket vendégül május 8-án 18.00-tól.

Mi az első lépés a belső csendünk megtalálásához? A mindennapi rohanásban ez hogyan kivitelezhető? Hogyan tudjuk függetleníteni a belső szabadságunkat a külső körülményektől? Mit tegyünk, ha megoldásra váró problémáink feljönnek a meditációban vagy szemlélődő imában? 
Erről beszélgetünk az Osztó-pontok következő alkalmán Lukács János SJ jezsuita szerzetessel és dr. Márky Ádám orvos és mindfulness kutatóval.

Az Osztó- Pontokról: Az Osztó-Pontok egy, az Útkeresés Háza által 2015 óta rendszeresen szervezett érdekfeszítő és hiánypótló programsorozat. Olyan kerekasztal beszélgetések egymásutánja, melyeken különböző témák kerülnek felvetésre és megvitatásra, amikhez egy papnak és egy pszichológusnak is egészen biztosan lenne hozzászólása, és lesz is...
Minden alkalommal két hozzáértő szakember osztja meg velünk saját nézőpontját, szemléletét az adott témában, a jelenlévőket pedig arra hívja, hogy elgondolkodjanak ezeken a néha megosztó, néha éppen összehozó kérdéseken.

500 Ft adománnyal hozzá tudtok járulni az esemény költségeihez, amit a szervezők hálásan köszönnek. 

Az esemény elérhető a Facebookon is : https://www.facebook.com/events/622539241417280/?active_tab=about

 

kép
Esemény jellege
Találkozó/összejövetel
Életvezetési/önismereti
Nyitott lelki-spirituális
Egyesületi?
Ajánlott program (nem egyesületi)
Nyitott?
Nyitott program

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer