Mátrai Living Hikes túra

Két nap a Mátrában március 13-14-én

VÁLTOZÁS!

Kérésre, kicsit lazítottunk a túra menetén!

Kényelmesebbre vesszük!

Ezen a túrán lehetőséged lesz kiszakadni megszokott környezetedből. Találkozni a természettel, annak  szépségeivel. Megismerkedhetsz  túratársakkal, a Viator Egyesület tagjaival.   Kiléphetsz komfortzónádból és feszegetheted velünk együtt saját határaidat és persze másokét is :).

Kinek ajánljuk? Minden természetet és közösséget szeretőnek vagy keresőnek. Edzetteknek és kevésbé edzetteknek (őket bevárjuk-remélem).

Szállás: Mátraházán az Alverna Házban(Mátraháza Hrsz:7123), egyszerű diákszállás, konyhahasználattal,  hálózsák szükséges!(fiú és lányszoba lesz)

Érkezés: 13-án este 17 órától várjuk az érkezőket!  Este meleg vacsora, társas, könnyed beszélgetés, borozgatás…Estére meleg vacsorát készítünk (előreláthatólag bolognait), a főzésbe, terítésbe és rendrakásba be lehet  majd  kapcsolódni. A második napi hideg élelemről is gondoskodnod kell! A szálláson van hűtő… Esti vidám beszélgetéshez inni és rágcsálnivalóra számítunk!

14-ei: program: Mátraháza-  Kallóvölgy- Mátrafüred- Sástó- Farkaskút- Mátraháza

Táv: 11 km, Szintemelkedés 300m le, 300m fel, közepesen nehéz túra.

(megbeszélés alapján még változhat!)

Utazás:Egyénileg:

(Mátraházáig a Mátraszentimréig közlekedő busszal, amiről a Mátraháza megállónál kell leszállni.

A túra várható költsége: 4000 Ft (Szállás + 1 meleg vacsora)

Szállás miatt előjelentkezés szükséges! Itt

Érdeklődés jelentkezés:

Bernáth Mária 06305675250, bmmarica73@gmail.com

A túra a vírushelyzet aktuális rendelkezéseit figyelembevéve kerül megrendezésre!