Külső és belső útjainkat járva – Beszélgetés Juhász Árpád geológussal és Molnár Andrással, a Viator Egyesület elnökével

Hogyan találkozhatunk a természetben a természetfelettivel? A megtett távolság közelebb visz-e minket önmagunkhoz? Honnan fakadnak a külső és a belső forrásaink? Természetjárás ötven évvel ezelőtt és most – mi az, ami változik és mi változatlan?
Többek között ilyen kérdéseket járunk körül két természet- és világjáróval, Juhász Árpád geológussal, a magyar természettudományos ismeretterjesztés egyik legfontosabb alakjával és Molnár András túravezetővel, a Viator Természetjáró és Kulturális Egyesület elnökével, a Pálos 70 megálmodójával.

A beszélgetés videófelvétele itt tekinthető meg.