Találkozás önmagammal és a Viator Egyesülettel

Lelki túrával egybekötött közösségi találkozó 2022. december 16-17-én Máriabesnyőn

Várjuk mindazokat az érdeklődőket, akik szeretnek túrázni és szívesen mélyülnek el egy-egy lelki témában eközben, keresztény alapokon, s ehhez szívesen veszek út közben impulzusokat, ajánlott gyakorlatokat. Az idei adventi túra témája: találkozás önmagammal – személyes évlezárás és jövőtervezés. Az ajánlott gyakorlatok lehetőségek, nem kötelezőek, mint ahogy az is, hogy megoszthatunk valamit egymással a tapasztalatunkból, belső világunkból a bizalom légkörében.

A következő évben a Viator körüli közösségünk megerősítésére szeretnénk fókuszálni (Lelki túravezetők közössége, vagy ahogyan majd közösen elkereszteljük:)). Ha van olyan ismerősötök, aki szívesen csatlakozna a kb. 2 havonta egy-egy túrával, illetve lelki tartalommal megtöltött találkozókhoz, szeretettel várjuk őket már az év végi találkozón is, akár csak péntek este vagy szombaton tudnak is becsatlakozni!

Jelentkezés dec. 13-ig a viatoregyesulet@gmail.com címen!

Tervezett program:
Péntek:
17 órától indító megosztás

18:00 Vacsora borkóstolóval, majd élménybeszámolók, játék

Szombat:
7:00 Reggeli ima
7:30 Reggeli
8:00 Megosztás
10 órától 10-12 km-es körtúra
Kb. 15-17 óra: Zárás Bagon
Szállás ár:
1 ágyas: 7 500 Ft/ fő/ éj
2 “: 6 500 Ft/ fő/ éj
3-4-5 “: 6 000 Ft/ fő/ éj
IFA: 300 Ft/ fő
Kötelező reggeli és vacsora összesen: 4500 Ft/ fő
Borkóstoló 1 650 Ft/ fő

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.